четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
USAID запускає програму підтримки бізнесу на сході України

Економіка

USAID запускає програму підтримки бізнесу на сході України

views28

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Економічна підтримка східної України» оголосив про старт програми менторської підтримки бізнесу на півдні Запорізької області, у місті Генічеськ, а також на підконтрольних Уряду територіях Луганської та Донецької областей.

Про це повідомляється на сторінці проекту у Фейсбуці.

Програма підтримки розрахована на власників малих і середніх підприємств, які мають бажання працювати в сегменті В2В (business-to-business).

Слухачі курсу зможуть засвоїти інструменти взаємодії через інтернет з партнерами і клієнтами на час дії карантину, розширити свої професійні зв’язки через спілкування з наставником, оволодіти методологією збільшення продажів в сегменті В2В, вивчити питання, пов’язані з рекламою і контент-маркетингом, тощо.

Підприємці отримають індивідуальний стратегічний план розвитку їхнього бізнесу, початкову підтримку та професійний супровід від тренера-ментора.

Відбір учасників програми завершиться 25 березня. Перевагу при відборі матимуть підприємці, які ведуть активну діяльність близько року і більше.

«Ще ніколи не було стільки проектів, готових залучити інвестиції, і допомогти регіону стати сильним, креативним і привабливим для роботи і життя», – йдеться в повідомленні.

USAID (United States Agency for International Development) – Агентство США з міжнародного розвитку, вищий орган держуправління США по наданню допомоги країнам, що розвиваються.

Коментарi (0)