п’ятниця, 31 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Уряд посилив відповідальність за відмову від обов'язкової евакуації дітей - Мінреінтеграції

Світлана Макарова


Суспільство

Уряд посилив відповідальність за відмову від обов'язкової евакуації дітей - Мінреінтеграції

views399

23.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Уряд підтримав ініціативу Мінреінтеграції і посилив відповідальність за дітей під час евакуації. Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, втратять право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик і відмовляються від обов’язкової евакуації.  

Про це повідомила пресслужба відомства.

"Долі цих дітей держава доручить більш відповідальним вихователям або ж закладам. Їх визначатиме Нацсоцслужба вже у безпечних регіонах, куди евакуюють дітей", - йдеться у повідомленні.

Ініціатором такого документу виступило Мінреінтеграції на виконання рішення засідання Координаційного штабу по обов’язковій евакуації населення Донецької області. Відповідну постанову сьогодні схвалив Кабмін за поданням  Мінсоцполітики.

Нагадаємо, обов’язкова евакуація з Донеччини наразі триває. З 2 серпня, коли вона розпочалася, до безпечних регіонів вже виїхало близько 10 тисяч мирних громадян. Координаційний штаб по евакуації очолює Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі