субота, 01 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Уряд Британії закликають скасувати візи для українських біженців

Світлана Макарова


За кордоном

Уряд Британії закликають скасувати візи для українських біженців

views220

14.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Кількість українських біженців, які прибувають до Великої Британії за візовими схемами, збільшилась на понад 10 000 осіб всього за тиждень.

Про це повідомляє MSN.com.

За даними уряду Великої Британії, станом на середину травня 37 400 осіб прибули в країну за українськими візовими схемами. Це більше, ніж 27 100 до понеділка, 25 квітня.

Останні прибуття включають 19 500 осіб за спонсорською схемою Homes for Ukraine. Це на три чверті більше, ніж 11 100 осіб тижнем раніше. А за сімейною схемою прибуло 17 900 осіб проти 16 000.

Раніше програма Homes for Ukraine піддалася широкій критиці через те, що біженцям потрібно занадто часу для отримання віз і прибуття до Великої Британії. Місцеві жителі та волонтери побоювалися, що українці взагалі перестануть приїжджати. Але останнім часом програмою стали користуватися набагато більше людей.

Число людей, які отримали візи й прибувають до Великої Британії, неухильно зростає. Але більшість з тих, хто подав заявки — приблизно шість з десяти — ще не приїхали в країну.

Раніше прем'єр-міністр Борис Джонсон визнав, що Британія могла б швидше відреагувати на допомогу українцям. Але заявив, що зараз до країни прибуває "велика кількість біженців". Також на цьому тижні група потенційних господарів пригрозила уряду судовим позовом від імені сотень біженців, які з березня чекали отримання візи, але так її і не отримали.