субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Уряд схвалив усі постанови для імплементації закону «Про оборонні закупівлі»

Економіка

Уряд схвалив усі постанови для імплементації закону «Про оборонні закупівлі»

views27

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кабінет Міністрів України схвалив ще дві постанови, які імплементують закон «Про оборонні закупівлі». Постанови були прийняті на засіданні Уряду 17 березня, повідомляє сайт Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.

Йдеться про постанови «Про затвердження Порядку формування та коригування очікуваної вартості товарів, робіт і послуг оборонного призначення, закупівля яких здійснюється за неконкурентною процедурою» і «Про затвердження Порядку створення функціонування і ведення електронного реєстру учасників відбору та виконавців державних контрактів (договорів), внесення до нього суб’єктів господарювання».

Раніше Кабмін прийняв ще вісім нормативно-правових документів, що імплементують цей закон. Таким чином, всі зобов’язання Мінстратегпрому з розробки необхідних постанов виконані, йдеться в повідомленні.

Крім того, Мінстратегпром закінчив роботу над документом, який має назву «Стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу України».

Як заявив віце-прем’єр-міністр Олег Уруський, даний документ вже найближчим часом буде розглянуто на засіданні профільного комітету Уряду, після чого – винесено на схвалення Кабміном.

Раніше ми повідомляли, що закон «Про оборонні закупівлі», який вступив у дію на початку поточного року, наблизить Україну до стандартів НАТО.

Коментарi (0)