понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
УП МПЦ обурена заявою Олексія Данілова про «окремі релігійні структури в гібридній війні проти України»

Суспільство , Події

УП МПЦ обурена заявою Олексія Данілова про «окремі релігійні структури в гібридній війні проти України»

views81

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Церква Московського патріархату обурена заявою секретаря Ради національної безпеки, який розповів, як російські спецслужби використовують «окремі релігійні структури в гібридній війні проти України».

Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував головні ризики та загрози, пов’язані з процесом підготовки та проведення виборів до місцевих рад, і зазначив, що одним з ефективних важелів впливу є різноманітні релігійні структури, які виправдовують російську агресію та просувають тези російської пропаганди.

На заяву відреагував протоієрей Московського патріархату Микола Данилевич, який обіймає посаду заступника голови зовнішніх церковних зв’язків РПЦвУ. При цьому вказав, що Данілов мав на увазі саме російську церкву.

У Телеграм-каналі він написав, що звинувачення організаторів мирних форумів в антиукраїнській діяльності суперечить «Стратегії національної безпеки і оборони України», а секретар РНБО Олексій Данилов «суперечить сам собі і принципам державної безпеки», коли виступає з критикою російської церкви як інструменту в гібридній війні проти українського народу.

«Неприємно здивувала вчорашня заява-загроза за підписом секретаря РНБО Олексія Данилова. Виявляється, що безпеці держави нібито загрожують «мирні форуми», тобто розмови, дискусії, ініціативи неназваних релігійних організацій про те, як можна було б досягти миру в Україні. Хоча в тексті не називається конкретна конфесія, але це очевидний натяк на форум «Люди миру», який відбудеться за сприяння УПЦ в Святогірську 21 вересня 2020», написав московський священик.

При цьому він не згадав у своїй замітці ні про сприяння служителями Московського патріархату терористичним угрупованням, ні про ідеологію, яку вони поширюють на території України.

Як нагадує «Духовний фронт», на форумі «Люди миру» за підтримки РПЦвУ буде журналіст, який вважає, що «після мутації націоналізм» привів до розколу суспільства. До оргкомітету форуму РПЦвУ «Люди миру» також увійшов співак, нагороджений Путіним.

Цікаво й те, що намісник Святогірської лаври, де РПЦвУ проведе форум «Люди миру», вважає, що війну почала Україна.

Однак це московський священик Данилевич не коментує і навмисно замовчує, щоб вводити в оману віруючих московської церкви і поширювати ідеологію «русского мира».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі