середа, 05 жовтня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ультраправі депутати Бундестагу відмовились від поїздки на Донбас після критики

Світлана Макарова


За кордоном , Політика

Ультраправі депутати Бундестагу відмовились від поїздки на Донбас після критики

views67

21.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Троє німецьких депутатів з ультраправої партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD) відмовилися від поїздки на окупований Донбас після різкої критики.

Про це пише Stuttgarter Zeitung.

"Пан (Крістіан) Блекс сказав, що він не був на Донбасі та завершує поїздку", - повідомила прессекретар парламентської групи AfD у Північному Рейні-Вестфалії у вівторок увечері.

За словами політика, двоє його супутників із землі Саксонія-Ангальт Ганс-Томас Тілшнайдер і Даніель Вальд також повертаються назад, повідомила прессекретар. Спочатку не було жодного підтвердження від парламентської групи AfD у землі Саксонія-Ангальт.

Телеканал ZDF раніше повідомляв про скасування поїздки, про що Блекс також повідомив електронною поштою федеральний виконавчий комітет.

"Оскільки я єдиний депутат, який зараз має доступ до Інтернету, я хотів би повідомити вам про спільне рішення нас трьох про те, що ми не будемо їхати на Донбас", - написав він.

Поїздка до росії викликала непорозуміння серед представників інших партій, а також всередині AfD. Парламентська група AfD у землі Саксонія-Ангальт оголосила в понеділок, що депутати перебувають у росії та також планують відвідати східну Україну.

За їхніми заявами, керівництво партії AfD не було поінформовано про цю поїздку та дистанціювалося від неї. Речниця парламентської групи AfD у Північному Рейні-Вестфалії також підкреслила, що групу не поінформували ні про саму поїздку, ні про точний маршрут.

"Альтернатива для Німеччини" з початку російського вторгнення в Україну критикувала позицію німецького федерального уряду щодо допомоги Києву та виступала за діалог з рф. Проте, наприкінці червня в лавах AfD несподівано стався розкол, оскільки західнонімецькі делегати не погодилися з відсутністю слова "війна" в описі подій в Україні.

Нагадаємо, днями було оприлюднено інформацію, що німецькі депутати планують візит до росії та на окупований Донбас.