понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Укрзалізниця домовилася з польським виробником про постачання дизелю - Мінінфраструктури

Світлана Макарова


Економіка

Укрзалізниця домовилася з польським виробником про постачання дизелю - Мінінфраструктури

views74

21.07.2022

Подiлитися у соц.мережах

Одна з найбільших нафтопереробних компаній Східної Європи PKN Orlen (Польща) та  «Укрзалізниця» домовились про стратегічне співробітництво щодо постачання польською компанією дизельного палива для потреб української економіки.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

«На сьогодні вже є домовленості про довгострокову співпрацю з польською компанією PKN Orlen, однією з найбільших нафтопереробних компаній в Східній Європі. Зокрема, йдеться як про системні, так і про оперативні поставки пального», — йдеться в повідомленні.

Таким чином, у міністерстві розраховують не тільки на покращення ситуації з нестачею, але й зменшення ціни дизелю на АЗС.

Найближчим часом очікується забезпечення ключових потреб країни у пальному – потреб Збройних сил України, аграріїв, промисловості та цивільного населення.

У Мінінфраструктури зазначили, що PKN Orlen вже має успішний досвід постачань Україні пального в останні місяці. Разом з тим, Укрзалізниця працює з іншими великими поставщиками нафтопродуктів для насичення української економіки необхідною кількістю пального.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі