вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Укрспецекспорт» уклав угоду з турецькою компанією на проведення модернізації систем ППО

Андрій Вишнівський


Технології

«Укрспецекспорт» уклав угоду з турецькою компанією на проведення модернізації систем ППО

views161

01.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Контрактний документ у сфері управління військ та покращенні протиповітряної оборони підписаний «Укрспецекспортом» з Aselsan.

Про це повідомляє Мілітарний. 

«Угодою, яка була підписана під час міжнародної виставки оборонної промисловості IDEF–2021, передбачено надання послуг щодо модернізації окремих систем протиповітряної оборони та щодо інтеграції до системи управління військами (Command&Control) виробництва ASELSAN», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що характеристики систем ППО ЗСУ мають бути підвищені у результаті виконання контрактного зобов’язання.

«Цей контракт – черговий крок для поглиблення співпраці між нашими країнами у сфері військово-технічного співробітництва. На сьогодні компанія Aselsan A.S. є потужним виробником оборонної продукції в Турецькій республіці. Ця компанія не лише виробляє продукцію для майже усіх видів і родів військ, а ще займається ґрунтовною науково-дослідною роботою і впровадженням високотехнологічних розробок», – зауважив керівник «Укрспецекспорту» Вадим Ноздря.

Варто відзначити, що компанія з Туреччини довгий час проводить дослідженням та розробкою елементів для морських, повітряних та наземних сил.

Коментарi (0)