п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Укрпошта буде доставляти ліки під час карантину – Кабмін готує рішення

Економіка , Суспільство

Укрпошта буде доставляти ліки під час карантину – Кабмін готує рішення

views76

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство інфраструктури України планує розробити постанову, яка дозволить «Укрпошті» в експериментальному режимі доправляти ліки Україною під час дії обмежувальних заходів, які пов’язані із поширенням коронавірусу.

Про це повідомив глава відомства Владислав Криклій під час брифінгу у Києві.

За його словами, протокольне рішення вже прийнято.

«Вчора на засіданні Кабміну прийняли важливе протокольне рішення, яке доручає нам розробити постанову, яка дозволить нам в експериментальному режимі здійснювати доставку ліків за допомогою національного оператора поштового зв’язку компанії «Укрпошта», – розповів міністр.

За його словами, працівників «Укрпошти» будуть залучати до доправлення ліків та медичних засобів у разі потреби.

«У цей особливий період «Укрпошта» зможе не тільки пенсії доставляти в нормальному, стабільному режимі, а й, у разі потреби, ліки, медичні засоби», – сказав міністр.

В свою чергу, компанія «Укрпошта» повідомила, що  на даний час, навіть після введення карантину, графік роботи поштових відділень не змінився. При цьому готові допомагати пенсіонерам отримувати не лише пенсії, а й продукти першої необхідності, а також отримати допомогу у сплаті комунальних платежів.

«Компанія й надалі доставлятиме пенсії та грошові виплати мільйонам клієнтів, особливо пенсіонерам, які є найбільш вразливою категорією можливого інфікування коронавірусом. Вони також зможуть здійснювати комунальні платежі вдома, отримувати побутові товари і продукти першої необхідності, щоб не піддаватися ризику і не йти в магазини або в місця значного скупчення людей», – розповіли в компанії.