неділя, 04 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Укроборонпром» створить спільне підприємство з провідним виробником зброї з Німеччини

Cіпратов Роман


Технології , Озброєння та техніка

«Укроборонпром» створить спільне підприємство з провідним виробником зброї з Німеччини

views91

17.05.2023

Подiлитися у соц.мережах

Державний концерн «Укроборонпром» та один із світових лідерів оборонної галузі, німецька компанія Rheinmetall, уклали угоду про стратегічне партнерство.

Як повідомили у прес-службі Концерну, мета угоди – зміцнення оборонної промисловості України та її національної безпеки шляхом створення спільного підприємства.

«Якнайшвидше задоволення нагальних потреб України в її боротьбі за свободу та демократію є для нас надзвичайно важливою справою. Завдяки своєму досвіду та можливостям Rheinmetall має усе, щоб бути цінним і потужним партнером для України як у короткостроковій, так і в довгостроковій перспективі. Своєю чергою Укроборонпром на чолі з Юрієм Гусєвим є дуже надійним партнером для нас», – підкреслив виконавчий директор німецької компанії Армін Паппергер.

Відповідно до угоди, основою та першим кроком для співпраці є технічне обслуговування та ремонт броньованої техніки, переданої Україні.

Надалі партнери мають намір спільно виробляти продукцію Rheinmetall в Україні, а також спільно розробляти перспективні зразки озброєння та військової техніки на базі нового спільного підприємства за участю українських та німецьких фахівців.

«Для мене велика честь створити спільне підприємство між одним із провідних світових виробників оборонної промисловості Rheinmetall і Укроборонпромом, який збільшив виготовлення військової техніки та бронетехніки попри численні російські ракетні обстріли. Працюючи на перемогу 24/7, Укроборонпром може зробити ще більше. Ми вдячні Rheinmetall за готовність допомогти нам перемогти росію», – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

Також зазначається, що початок роботи спільного підприємства заплановано на середину липня 2023 року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі