середа, 07 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Український дипломат пояснив, чому російських спортсменів не можна допусакати на наступну Олімпіаду

Андрій Кущенко


Політика

Український дипломат пояснив, чому російських спортсменів не можна допусакати на наступну Олімпіаду

views88

26.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба пояснив, чому не можна допускати російських спортсменів до участі в літній Олімпіаді, яка відбудеться у Парижі в 2024 році.

Про це глава МЗС повідомив у мікроблозі Twitter.

«Спорт, державна пропаганда і армія є нероздільними в Росії. І тепер Путін вже увів у спорт не тільки політику, але й воєнні злочини. Немає жодної можливості, аби російські і білоруські атлети змагались під час Олімпіади в Парижі або в будь-яких інших основних спортивних подіях», — заявив Кулеба.

26 січня Міжнародний олімпійський комітет заявив, що розгляне питання допуску російських і білоруських спортсменів на міжнародні змагання. Але тільки для тих, хто не підтримує російську агресію і за умови виступу під нейтральним прапором. Відразу після цього олімпійський комітет Азії запропонував російським і білоруським спортсменам взяти участь в Азіатських іграх-2023. Але з тими ж умовами — без прапорів і гімнів.

Міністр спорту Вадим Гутцайт попередив, що Україна бойкотуватиме літні Олімпійські ігри-2024 в Парижі, якщо до участі в змаганнях допустять росіян і білорусів.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна направила листи компаніям, які найбільше підтримують МОК, щодо неприпустимості участі росіян в Олімпіаді.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі