понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українським біженцям в Ірландії хочуть спростити доступ до набуття громадянства

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Українським біженцям в Ірландії хочуть спростити доступ до набуття громадянства

views3471

19.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Уряд Ірландії працює над тим, як залишити українців у країні після закінчення війни та полегшити їм отримання посвідки на проживання та громадянства. Також у країні готуються до подвоєння числа біженців з України та до того, що багато хто захоче залишитися в Ірландії жити.

Про це пише The Irish Times.

Новий міністр з питань інтеграції Ірландії Джо О'Брайєн заявив, що для десятків тисяч українців має бути відкритий шлях до постійного перебування, щоб вони могли подати заяву на отримання громадянства чи посвідки на проживання.

"Міністерство юстиції розглядає варіанти надання українцям статусу на строк до п'яти років, після чого вони можуть подати заяву на набуття громадянства. Я очікую, що нам потрібно відкрити шлях до цього, просто з метою інтеграції", – повідомив він.

Українські біженці в Ірландії класифікуються як отримувачі тимчасового захисту з правом жити, працювати та отримувати пільги у рамках директиви ЄС. Цей статус продовжили до кінця березня 2024 року.

Державі доведеться придбати багато об'єктів нерухомості, щоб у найближчі місяці розмістити людей, які шукають захисту, та зменшити залежність їхнього розміщення готелів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі