понеділок, 06 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські прикордонники отримали від ЄС тепловізори на 500 тисяч євро

Наталя


Події , Озброєння та техніка

Українські прикордонники отримали від ЄС тепловізори на 500 тисяч євро

views90

20.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Європейський Союз передав працівникам Державної прикордонної служби України тепловізійне обладнання для спостереження за кордоном на загальну суму майже 500 тисяч євро.

Про це повідомляє пресцентр ДПСУ.

«Поки прикордонники в прямому сенсі боронять межі держави від неспровокованої та невиправданої агресії російської федерації проти України, до традиційних вразливостей кордону додаються нові та гібридні загрози. За допомогою наданого обладнання Державна прикордонна служба України зможе краще протидіяти цим загрозам і забезпечити покриття ще частини найбільш вразливих ділянок. Європейський Союз підтримував і підтримуватиме ДПСУ заради нашої спільної безпеки», – сказав керівник відділу Належного врядування та верховенства права Представництва ЄС в Україні Ксав'є Камю.

За його словами, загалом допомога ЄС суб’єктам інтегрованого управління кордонами (ІУК) в межах проєкту EU4IBM вже перевищила понад 1,5 млн євро та забезпечила надання широкого спектру необхідної підтримки, яка дозволяє персоналу прикордонного відомства ефективніше виконувати завдання з охорони кордону та реагувати на нові ризики.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі