п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські прикордонники отримали від литовських колег спорядження для протидії дронам та теплий одяг

Андрій Кущенко


Політика

Українські прикордонники отримали від литовських колег спорядження для протидії дронам та теплий одяг

views270

28.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

Литовська Служба охорони державного кордону у п'ятницю відправила в Україну три мікроавтобуси з обладнанням для блокування дронів, електрогенераторами, комплектами теплого одягу та безконтактними термометрами.

Про це повідомляє портал Delfi.

Цими вихідними литовські прикордонники передадуть своїм колегам в Україні, яка протистоїть російській агресії, п'ять систем SkyWiper (EDM4S) для блокування дронів (разом із комплектуючими). Їх у виробника NT Service придбала громадська організація Mēlyna Geltona (Синє Жовте).

Служба охорони держкордону також із цією партією передасть українським прикордонникам три бензинові електрогенератори RS 7541 PAE у повній комплектації, 2345 предметів форми одягу прикордонної служби - комплектів теплої спідньої білизни та 864 безконтактних термометри KI-8271 для вимірювання температури тіла.

Планується, що в неділю на кордоні Польщі та України литовські прикордонники передадуть цей вантаж Державній прикордонній службі України.

Партію допомоги укомплектовано згідно з поданим українськими прикордонниками списком необхідних предметів.

Минулого року Служба охорони держкордону Литви також відправляла українським прикордонникам, які воюють проти російських окупантів, вантажі з різним обладнанням і речами, серед яких були електрогенератори, професійні радіостанції, ударостійкі планшетні комп'ютери, прилади для вимірювання радіації, індивідуальні дозиметри, сухі пайки, комплекти і предмети польової форми співробітників.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі