п’ятниця, 09 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські гумористи показали пародію на російського окупанта та його дружину, яка не може покинути Крим (відео)

Андрій Кущенко


Курйози

Українські гумористи показали пародію на російського окупанта та його дружину, яка не може покинути Крим (відео)

views3661

28.08.2022

Подiлитися у соц.мережах

Російського окупанта та його дружину, яка дуже хоче, але не може поїхати з Криму, обіграли Юрій Великий та Настя Оруджова.

Про це повідомляє ТСН.ua.

Дружина в ролі Оруджової жаліється чоловіку, що перебуває в Криму і по них стріляють. Жінка говорить, що їй дуже страшно. "Я в Криму, а конкретно в Саках", - говорить дружина. На що окупант відповідає: "Ого, аж настільки страшно?".

Російський вояка запевняє дружину, що це не вони стріляють, бо ж вони, "по мирних хер*чать". Коли окупант запитує дружину, що вона робить у Криму і чого їй не сиділося у рідному Тагілі, вона каже:

"Вань, я з подругою поїхала, вона в Алушті відпочивала, там так класно, взагалі не хотіла їхати, але поїхала. А я не змогла, бо в мене гроші закінчилися".

Жінка чує вибухи і каже, що їй справді дуже страшно, а чоловік її заспокоює: "Так, страшно. Але ти наш туалет на вулиці в Сизрані пам'ятаєш? Він же реально страшніший".

Закінчується пародія монологом жінки окупанта, яка говорить: "Капець блін. Хотіли денацифікацію і демілітаризацію, а отримали детонацію і евакуацію".

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі