субота, 01 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські біженці в Естонії можуть знайти житло через спеціальний портал

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Українські біженці в Естонії можуть знайти житло через спеціальний портал

views104

18.03.2023

Подiлитися у соц.мережах

В Естонії працює портал нерухомості для українських військових біженців, який допомагає знайти житло. Завдяки йому оселю знайшли вже понад 1500 людей.

Про це повідомляє Gloss.

Рівно рік тому Kinnisvara24 у співпраці з Департаментом соціального страхування відкрили портал нерухомості, спеціально розроблений для українських військових біженців, який на сьогоднішній день відвідали вже понад 300 000 разів. 

Всього на порталі було здано 324 місця проживання, з яких 45 із пропозицією роботи, а 154 пропозиції були для проживання з домашніми тваринами.

Зазначається, що портал був створений саме для того, щоб власникам нерухомості та біженцям було простіше знайти одне одного. Він також закликає зареєструватися на порталі всіх, хто має можливість запропонувати житло.

Зараз на порталі є 156 пропозицій, з них 39 безкоштовні. 34 оголошення також пропонують роботу, а 69 пропозицій дозволяють розміщення з домашніми тваринами. Пропозиції розміщення для українських військових біженців на порталі можна розмістити безкоштовно.

Щоб спростити укладання договорів оренди та забезпечити безпеку угод, портал також надає інформацію про функціонування естонського ринку оренди та його особливості, а також про те, як користуватися порталом. З порталу також можна завантажити договір оренди естонською та російською мовами.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі