вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські біженці у Латвії ще 3 місяці зможуть користуватися безкоштовним мобільним зв'язком

Світлана Макарова


За кордоном

Українські біженці у Латвії ще 3 місяці зможуть користуватися безкоштовним мобільним зв'язком

views111

23.05.2022

Подiлитися у соц.мережах

Латвійські мобільні оператори Tele2 і LMT ще на три місяці продовжили для біженців з України можливість користування мобільним зв'язком безкоштовно.

Про це повідомляє портал Delfi.

"Україна майже три місяці бореться за свою свободу. З початком війни в Україні LMT на три місяці забезпечила українських біженців в Латвії безкоштовним зв'язком та інтернетом. Ми бачимо, що ця послуга життєво необхідна, тому в майбутньому ми продовжуємо цю можливість, і всі українські біженці в Латвії зможуть безкоштовно користуватися послугами мобільного зв'язку ще 90 днів", - заявив президент LMT Юріс Бінде.

Нові SIM-карти оператора LMT як і раніше можна отримати в самоврядуваннях Латвії, в українському центрі підтримки (Рига, вул. Калькю, 1), а також в офісі Ziedot.lv (Рига, вул. Селпілс, 2с).

Голова правління Tele2 Валдіс Ванцович зазначив, що компанія виділила 10 тисяч спеціальних SIM-карт тим українцям, які прибули в країну, рятуючись від російської агресії.

За даними Tele2, тривалість дзвінків в Україну зросла приблизно в 50 разів. До початку війни загальна тривалість дзвінків з Латвії в Україну становила близько 1 000 хвилин, або 16 годин на день, зараз вона досягає 50 000 хвилин, або 833 години на день.