середа, 25 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українська компанія вп'ятеро збільшила обсяг виробництва авіаційних ракет

Cіпратов Роман


Економіка , Озброєння та техніка

Українська компанія вп'ятеро збільшила обсяг виробництва авіаційних ракет

views197

19.01.2022

Подiлитися у соц.мережах

Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» уклала із Міністерством оборони України новий контракт на виробництво партії некерованих авіаційних ракет типу РС-80.

Про це повідомляє пресслужба Державного Концерну «Укроборонпром».

Як повідомляється, кількість замовлених оборонним відомством ракет у 5 разів перевищує замовлення, яке компанія виконала у 2021 році. Цей обсяг дозволить завантажити власні потужності підприємства та його співвиконавців.

«РС-80 з кумулятивно-осколковою бойовою частиною є власною розробкою конструкторського бюро ДАХК «Артем» під науково-технічним супроводом наукової установи Міністерства оборони України. Виріб призначений для ураження броньованої, легкоброньованої та неброньованої бойової техніки, а також живої сили противника», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у листопаді минулого року фахівці компанії успішно випробували новітні розробки бойових частин для цього типу ракет: осколково-фугасну та об'ємно-детонаційну з ударним ядром.

Результати випробувань сприяють більш ефективному застосуванню ракет РС-80 у системі вогневого ураження для забезпечення адекватної відсічі агресору та збільшують вогневі можливості Збройних сил України, зазначили в «Укроборонпромі».