п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українцям розповіли, де зняти готівку у разі відсутності електроенергії

Наталя


Суспільство , Події

Українцям розповіли, де зняти готівку у разі відсутності електроенергії

views273

27.11.2022

Подiлитися у соц.мережах

Українські банки мають запас готівки на місяці. Тому радять українцям не панікувати через відсутність готівки під час блекауту.

Про це повідомляє НБУ, передає ТСН.

Наразі є лише тимчасова проблема з фізичною доставкою купюр. Через відімкнення електрики не всі банкомати працюють. Деякі банки зробили певні обмеження на видачу, щоб кошти могли отримати якомога більше людей.

Водночас у НБУ планують, аби щонайменше тисяча банківських відділень в Україні постійно працювала, навіть в умовах відсутності світла, а також мали інтернет, щоб люди отримували всі послуги. Наразі таких відділень понад 900, їхню мапу в інтерактивному режимі НБУ публікуватиме щодня у себе на сайті. 

Також банки сьогодні співпрацюють з великими торговельними мережами, щоб забезпечити можливість розрахунку картками навіть під час відсутності світла. Крім того, українцям нагадали про можливість зняття готівки на касах.

"Ми звернулися сьогодні до ОВА з проханням дозволити банкам в окремих "Пунктах незламності" розмістити додаткові банкомати й термінали, щоб люди й там мали доступ до готівки", - заявила Катерина Рожкова, перша заступниця голови НБУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі