четвер, 26 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українців у Польщі попередили про нову шахрайську схему: деталі

Наталя


Суспільство , Події

Українців у Польщі попередили про нову шахрайську схему: деталі

views99

23.01.2023

Подiлитися у соц.мережах

У Польщі зафіксована нова шахрайська схема, спрямована на незаконний збір даних громадян України. Мова йде про оголошення з QR-кодом на вулицях та електронні листи.

У підроблених зверненнях закликається повідомляти про українців, що перебувають на території Польщі.

Про це повідомляє урядовий сайт Польщі.

В Управлінні у справах іноземців зазначають, що дезінформаційна кампанія передбачає реєстрацію громадян України за формою, яка не діє у польському законодавстві. І що відомство не є автором оголошення та не займається збором зазначеної інформації.

"Зміст листівки може свідчити про те, що це спроба отримання персональних даних – просимо вас не звертати на це уваги", – йдеться у зверненні управління.

У відомстві також повідомили про фейковий електронний лист, автори якого видавали себе за секретаріат Департаменту міжнародних справ та міграції МВС. У листі також йшлося про необхідність нібито повідомляти про біженців з України за формою, прикріпленою до повідомлення.

"У разі появи подібних повідомлень їх слід ігнорувати. Не відповідайте та не пересилайте їх. Про такі інциденти слід повідомляти в CERT", – звертає увагу влада.

Українцям нагадують, що правильні адреси електронної пошти Міністерства внутрішніх справ та адміністрації або Управління у справах іноземців завжди містять такі домени: @mswia.gov.pl та @udsc.gov.pl відповідно.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі