понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українці зможуть отримати гранти на освіту в IT та відкриття мікробізнесу, – Шмигаль

Наталя


Суспільство , Освіта , Події

Українці зможуть отримати гранти на освіту в IT та відкриття мікробізнесу, – Шмигаль

views85

10.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль анонсував безповоротні гранти для громадян України на відкриття мікробізнесу та здобуття освіти у сфері IT. Подати заявку можна буде за допомогою застосунку "Дія".

Про це український написав на своїй сторінці в Telegram.

Варто зазначити, що глава уряду при цьому не вказав, про які суми йдеться. Раніше гранти, які виділялися на відкриття бізнесу, компенсували лише частину витрат і в першу чергу підходили для самозайнятих, яким потрібні були відносно невеликі гроші на закупівлю обладнання (наприклад, швейної машинки для самозайнятої швачки).

"Держава надасть безповоротні гранти для створення тисяч нових мікробізнесів. Заявки подаватимуться через Дію у формі бізнес-плану, що розглядається незалежними оцінювачами-підприємцями. Крім того, під цей бізнес можна буде взяти пільговий кредит у рамках програми "5-7-9", – написав Шмигаль.

Крім того, українці, які бажають здобути кваліфікацію junior developer, графічний дизайнер чи інший технічний фах, зможуть отримати грант. Його можна буде витратити на навчання на ІТ-курсах. Держава виділить фінансування для 60 тисяч українців, які матимуть змогу знайти роботу у цій сфері.