субота, 25 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна здобула срібного Канського лева на престижному фестивалі реклами

Світлана Макарова


За кордоном , Суспільство

Україна здобула срібного Канського лева на престижному фестивалі реклами

views216

22.06.2022

Подiлитися у соц.мережах

Брендинг Чорнобильської Зони, створений українською компанією, отримав срібного лева на одному з найбільших та найпрестижніших світових фестивалів реклами — Каннські леви (Cannes Lions). Це другий срібний лев в історії України та другий лев для Banda Agency.

Про це повідомляє НВ.

Зазначається, що проєкт Banda Agency отримав нагороду в категорії Design (Creation of a New Brand Identity).

«Сьогодні кожна перемога України дуже важлива і вона звучить у рази голосніше, ніж будь-коли. Увага всього світу зараз прикута до України, і для нас це унікальна можливість розповісти, наскільки ми сильна, смілива, креативна та відкрита нація. Це шанс показати рівень мислення, інновацій та креативу в нашій країні. Ми дуже розраховуємо на цю увагу та вдячні за міжнародне визнання та підтримку — це допоможе Україні здобути найголовнішу перемогу, перемогу у війні», — зазначив співвласник і креативний директор Banda Павло Вржещ.

Нагадаємо, Міжнародний фестиваль Cannes Lions (Каннські леви) — ключова подія для креативників, на якій обирають найкращі роботи у сфері реклами та визначають міжнародні тренди. Цього року він триває 20−24 червня.