п’ятниця, 09 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна уклала контракт з німецькою компанією на постачання дронів (ВІДЕО)

Cіпратов Роман


Технології , Озброєння та техніка

Україна уклала контракт з німецькою компанією на постачання дронів (ВІДЕО)

views197

02.02.2023

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство оборони України замовило другу партію БПЛА «Вектор» після більш раннього замовлення на 33 БПЛА тієї ж моделі у серпні 2022 року.

Про це повідомили у німецькій компанії Quantum-Systems, пише Defense Blog.

Як зазначає компанія, Україна додатково замовила 105 безпілотників-розвідників.

«З того часу система змогла продемонструвати безпрецедентну продуктивність у найскладніших умовах. «Вектор» широко використовувався та інтенсивно тестувався на полі бою в Україні, де він довів свою ефективність для операцій військової розвідки, спостереження та розвідки. Його надійна конструкція робить його придатним для роботи в суворих та екстремальних погодних умовах», – підкреслили в компанії.

Quantum-Systems повідомляє про прямий та негайний зворотний зв'язок, отриманий від операторів на полі бою в Україні, а також про прагнення Quantum-Systems підвищувати можливості безпеки за рахунок технологічних досягнень та прискорених процесів розробки. Нові результати були безпосередньо включені до передової технології Vector ‒ факт, який, можливо, мав вирішальне значення для вирішення Міноборони.

Компанія також оголосила про відкриття Центру навчання та підтримки в Україні для подальшої підтримки українських сил. Цей центр навчатиме операторів використання та обслуговування системи Vector та стане місцевим центром закупівлі запасних частин та послуг з ремонту.

«Для нас велика честь мати можливість допомогти Україні у захисті своєї країни, і ми прагнемо продовжувати надавати їхнім військам системи найвищої якості. Наша віра у демократичні цінності та виклики, з якими щодня стикаються українські солдати, ще більше мотивують нас та прискорюють процеси нашого розвитку. Можливість подальшого оснащення Vector перевіреними в бойових умовах функціями та можливостями за короткий період часу має вирішальне значення для нас як виробника та операторів наших систем, від чого виграють усі наші клієнти Vector», ‒ сказав співзасновник та генеральний директор Quantum-Systems GmbH Флоріан Зайбель.

Vector поєднує подвійні електрооптичні (EO) та інфрачервоні (IR) датчики на карданному підвісі, що дозволяє виконувати місії як вдень, так і вночі. Він передає потокове відео в режимі реального часу на кілька наземних станцій керування через зашифровані канали передачі даних Mesh IP і оснащений розширеними можливостями штучного інтелекту.

Оцінка даних та обробка зображень за допомогою Vector підтримуються алгоритмами автоматичного виявлення, ідентифікації та відстеження, що забезпечують наземні тактичні підрозділи критично важливими даними.

З часом польоту 120 хвилин Vector підходить для таких програм, як ISR для підвищення поінформованості про ситуацію в реальному часі, картографування місцевості, оцінки бойових пошкоджень, пошуку та порятунку (SAR), а також захисту конвоїв та VIP-персон.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі