четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українці зможуть розраховуватися за товари одним поглядом

Економіка , Новини

Українці зможуть розраховуватися за товари одним поглядом

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Прес-служба ПриватБанку повідомляє, що український банк, спільно з компанією Visa, впроваджує в Україні нову систему біометричної оплати для роздрібних торговельних мереж – FacePay24.

«Першими українськими торговими точками, в яких покупці можуть оплачувати товари «обличчям», стали чотири магазини національної мережі HOP HEY в Дніпрі», – наголосили у прес-службі.

Така послуга стала можливою завдяки інтеграції технології Amazon Web Services у сервіс «Приват24». За словами банку, завдяки співпраці з найбільш інноваційними торговими компаніями Україна отримала змогу запровадити FacePay однією з перших серед інших країн Європи.

Оплата товару відбувається після того, як людина подивиться у спеціальну камеру, яка встановлена на планшеті поруч з касою.

FacePay24 працює завдяки системі автоматичного розпізнавання користувачів Amazon Rekognition і дозволяє масштабувати цей сервіс на майже всі торговельні точки.

Експертами Amazon проводився щоденний та ретельний аналіз мільярдів зображень та відеозаписів, завдяки чому й була створена Amazon Rekognition.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі