п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Український стартап поїде до Америки

Економіка , Новини

Український стартап поїде до Америки

views138

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Всесвітньо відома американська компанія UiPath, яка займається розробками з автоматизації процесів та штучного інтелекту і є у списку ІТ-корпорацій з найбільшими темпами зростання, купила український стартап StepShot. Продукт спрямований на пришвидшення роботи з документацією.

Проект StepShot був заснований у 2016 році. Наразі організація співпрацює з понад сотнею підприємств, яким необхідна допомога у веденні документації для бізнес-процесів.

Віце-президент у галузі штучного інтелекту компанії UiPath ПіДі Сін (PD Singh) зазначив: «StepShot пропонує дійсно потужну технологію документації процесів для запису дій користувачів, що допоможе підсилити наші можливості в автоматичному розпізнаванні процесу. Це збереже час клієнтів і значно прискорить отримання бажаного результату. Ми в захваті від ринкових переваг, які надасть StepShot для світової спільноти користувачів RPA (Robotic Process Automation, RPA — це напрямок автоматизації бізнес-процесів)».

Український представник, співзасновник та SEO-спеціаліст компанії StepShot Олександр Ремінний, прокоментував це так:

«Я пишаюсь тим, що ми збудували у StepShot, і вважаю, що об’єднання нашого продукту з передовим RPA функціоналом компанії матиме істотну користь для підприємств у всьому світі. Це об’єднання допоможе клієнтам легше досягти своїх цілей з автоматизації та пришвидшити рентабельність інвестицій».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі