понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українському журналісту Тарасу Ібрагімову заборонили в’їзд у Крим до 2054 року

Новини , Право

Українському журналісту Тарасу Ібрагімову заборонили в’їзд у Крим до 2054 року

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українського журналіста Тараса Ібрагімова зупинили на адмінмежі з анексованим Росією Кримом та повідомили про заборону на в’їзд до 2054 року.

Саме він висвітлював судові процеси, які проводить незаконна «влада» півострова над кримськотатарськими активістами, писав про обшуки та арешти в анексованому Криму.

Про це сьогодні журналіст розповів у коментарі hromadske

За його словам, вранці 18 січня він приїхав до адмінмежі з Кримом. Під час проходження паспортного контролю «прикордонники» окупаційної влади взяли його паспорт і повели у приміщення, де був співробітник Федеральної служби безпеки Росії.

На питанні ФСБшника щодо розуміння того, чому він там опинився, журналіст відповів: «Здогадуюся. Тому що в мене особиста неприязнь до ФСБ».

Після цього Тарасу Ібрагімову повідомили про заборону на в’їзд до анексованого Криму, взяли відбитки пальців і сфотографували.

«А ще вони запитали чи є в мене татуювання? я сказав є, показав їм, а вони сказали, що їм не подобається моє татуювання. А це просто татуювання яке присвячене одному письменнику», — додав Ібрагімов.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі