п’ятниця, 24 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські військові беруть участь у навчаннях НАТО в Грузії

За кордоном , Новини , Події

Українські військові беруть участь у навчаннях НАТО в Грузії

views142

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

27 липня у Грузії розпочато багатонаціональні військові навчання Agile Spirit 2019. Навчання Agile Spirit (Швидкий, або «моторний» дух) проводяться вже в дев’ятий раз. Серед близько 3000 військовослужбовців з 14 країн-членів НАТО та країн-партнерів альянсу, які беруть участь, є й українські морпіхи. Порівняно з минулим роком програма навчать вдвічі масштабніша за кількістю військовослужбовців та задіяної техніки.

Міністр оборони Грузії Леван Ізора зазначив, що мета маневрів – «підвищення сумісності між країнами-учасниками, налагодження та посилення оперативних можливостей при плануванні і виконанні операцій в багатонаціональному середовищі, розвиток можливостей управління і контролю між підрозділами альянсу і країн-партнерів». Також передбачається відпрацювання заходів щодо підвищення безпеки Чорноморського регіону – це новий компонент програми, якого не було в минулому.

Грузія та Україна – дві країни, що сповідують принцип «більше НАТО». Учать ЗСУ у навчанні – ще один крок до інтеграції країни у Північноатлантичний альянс.

Для довідки: навчання Agile Spirit у Грузії проводяться щорічно, з 2015 р. у статусі багатонаціональних. Українські морпіхи вперше приєдналися до них 2016 р.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі