понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські ветерани зустрілись з австралійськими колегами

Новини , Суспільство

Українські ветерани зустрілись з австралійськими колегами

views125

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Києві відбулася зустріч українських військовиків разом з членами австралійської ветеранської організації DANDENONG-CRANBOURNE RSL.

Захід провели на базі Veteran Hub — платформі для співпраці громадських організацій, які працюють у сфері ветеранських справ. У дискусії взяли участь колишні військовополонені, громадські активісти та журналісти.

Спершу іноземні гості розповіли про особливості організації ветеранської інфраструктури в Австралії. Розмова була побудована не на сухих теоретичних виступах, спікери ділились власним досвідом. Бувші військові України дізнались не лише про особливості роботи ветеранських організацій, але й про проблеми та перспективи цієї сфери.

Присутні чули історії іноземних колег, дізналися як і чому вони стали військовими та про їхню адаптацію до мирного життя. Потужним фактором реабілітації відзначили заняття спортом. Успіхи на спортивній ниві дотепер допомагають колишнім комбатантам знову повірити у свої сили. Ветеранам, як нікому іншому, потрібна не лише психологічна допомога, а й доступ до опанування цивільних професій. З цим фактом погодилися всі присутні й вирішили шукати шляхи подолання актуальної проблеми. Обговорювали й перспективи співпраці австралійців та українців у сфері реабілітації учасників бойових дій.

Після виступів спікери відповідали на запитання від учасників АТО. Обговорення стосувалось аспектів надання медичних і соціальних послуг, психосоціальної адаптації, працевлаштування та створення власного бізнесу. Учасники дискусії розраховують використати набутий досвід у процесі спільної розробки реабілітаційних програм.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі