вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські розробники презентували унікальну БМП «Шторм» на виставці в ОАЕ (ВІДЕО)

Технології

Українські розробники презентували унікальну БМП «Шторм» на виставці в ОАЕ (ВІДЕО)

views163

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українська команда розробників спільно з фахівцями компанії Streit Group створила та презентувала на міжнародній військовій виставці IDEX-2021 в Абу-Дабі інноваційну плавучу броньовану БМП «Шторм». Унікальна новинка здатна розвивати швидкість до 140 кілометрів на годину, та оснащена електродвигуном, що забезпечує автономну роботу до 36 годин.

Про це повідомив керівник проєкту, кандидат технічних наук Олександр Кузнецов, передає Defense Express.

«На автомобілі броня фінського виробництва. Амортизатори, що здатні витримувати навантаження до 65 тонн, ми замовили в Австралії. Електробатарею за нашими кресленнями виготовили в Китаї на тому самому заводі, де виробляють акумулятори для Tesla. Компанія в Шарджі для нас виготовила на замовлення гумові гусениці, міцніші та зручніші в експлуатації, ніж наявні аналоги. Якщо звичайну гусеницю пошкоджено, її можна тільки викинути. Наші гусениці підлягають ремонту – досить замінити пошкоджену частину. Це здешевлює її майже на 70% у порівнянні з іншими світовими зразками», – зазначив український конструктор.

Однак, попри таку унікальність, попит, та підтримку міжнародних компаній, створити в Україні дослідний зразок не вдалося, через брак фінансової та технічної підтримки.

Проте в ОАЕ українських винахідників підтримали та забезпечили необхідні адміністративні та технічні умови для розробки цього проєкту.

Також Кузнецов наголосив, що плануються додаткові випробування і доопрацювання дослідного зразка, та створення версії з колесами замість гусениць. Також автомобіль буде оснащений додатковим озброєнням, таким як кулемет, протитанкова система та український комплекс «Сармат» від КБ «Луч».

Український конструктор переконаний, що на таку техніку є великий попит, отже на меті є запуск серійного виробництва.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі