вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські прикордонники навчаються використовувати безпілотні комплекси МП-1 «Spectator-M» (фото)

Технології

Українські прикордонники навчаються використовувати безпілотні комплекси МП-1 «Spectator-M» (фото)

views14

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Під час тренувальних заходів прикордонники отримують низку знань пов’язаних не тільки з призначенням, але і можливостями та характеристиками авіаційного засобу.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

Проведення підготовки, яка відбувається на базі Головного центру підготовки особового складу в Оршанці, здійснюється спеціалістами з повітряного моніторингу кордону.

 «Під час практичних занять персонал здобуває навики з розробки та запису маршруту польоту на БпЛА, злету, польоту за маршрутом (моніторингу державного кордону та прикордонної інфраструктури). Крім того, обстеженню визначеного району (пошуку порушників або ознак протиправної діяльності) та супроводженню виявленого порушника, наведенню на нього прикордонного наряду. А також ефективному використанню усіх можливостей БпАК під час виконання різноманітних завдань (пошуку, розпізнаванню, супроводу об’єктів в ході повітряної розвідки)», – йдеться у повідомленні.

Окрім комплексів МП-1 «Spectator-M», увагу також приділено організаційній документації, виконанню польотів державної авіації, аеронавігаційним вимогам, орнітологічному забезпеченню та іншим деталям.

Коментарi (0)