вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські морпіхи випробували БТР-4

Технології

Українські морпіхи випробували БТР-4

views28

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування» спільно з українськими морпіхами випробували БТР-4.

Про це розповів Командувач ВМС ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа в ефірі телепроєкту «Про Флот», передає Мілітарний.

Конструкторське бюро доопрацювало бронетранспортер. З метою покращення морехідності БТР-4 отримав додаткові поплавки, а повітрязабірник винесений вище бойового модуля.

Для тестування всіх можливостей використали плавсклад ВМС ЗС України – десантний катер «Сватове» та десантний корабель «Юрій Олефіренко».

«З 2014 року ми не застосовували техніку на плав, тому що не було ні самої техніки, та і кораблі були не в тому стані, з яких би можна було застосувати десантування техніки на плав», – сказав Командувач ВМС ЗС України.

Представникам морської піхоти була надана можливість ознайомитися з можливостями вітчизняного зразка БТР-4 та озвучити свої зауваження щодо опрацювання.

Випробування відбувалися у грудні 2020 року на військово-морській базі в Очакові на Миколаївщині та на спеціальному полігоні ВМС ЗС України на Тендрівській косі, який має можливість проведення вогневих випробувань бойової машини з води по наземним мішеням.

«Вся морська піхота повинна перейти на єдиний зразок броньованої техніки, що по-перше надасть змогу виконувати завдання притаманні морській піхоті, по-друге – уніфіковувати обслуговування та підготовку, експлуатацію відповідної техніки», – зазначив Олексій Неїжпапа.

Контрадмірал повідомив, що звернувся з цією пропозицією до Головнокомандувача ЗСУ генерал-полковника Руслана Хомчака і з його боку була надана підтримка цим намірам.

Тому очікується, що вже найближчим часом підрозділи українських морпіхів розпочнуть переозброєння на модернізовані бронетранспортери БТР-4.

Коментарi (0)