четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українське військо отримало від Литви радіоелектронний комплекс протидії дронам

Технології , Політика

Українське військо отримало від Литви радіоелектронний комплекс протидії дронам

views23

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Передача «ловця дронів» Головнокомандувачу ЗСУ генерал-полковнику Руслану Хомчаку відбулася під час візиту литовського глави держави до України.

Про це повідомляє з посиланням на пресслужбу президента Литви Ґітанаса Наусєда, передає Український мілітарний портал.

«Разом з представниками КАМ ми подарували українським воїнам нейтралізатор дронів. Мені дуже приємно, що так званий ловець дронів, виробник литовців, підвищить безпеку українських військових!», – йдеться у повідомленні Наусєда.

Українська сторона подякувала союзникам з Литви. Хомчак відзначив, що за допомогою цього озброєння можна буде зберегти чимало життів. Крім того, запевнив на передачі «ловця» бригаді ЗСУ найближчим часом.

«Ми цінуємо і завжди будемо пам’ятати, хто першим прийшов на допомогу в 2014 році. Користуючись нагодою, хочу Вас запевнити, що ця зброя потрапить у правильні руки», – підкреслив він.

Згадали також про литовських інструкторів, чий внесок у покращення вмінь та навичок українських військових переоцінити важко.

«Поряд з військовою технікою та обладнанням, хочу окремо виділити виняткову роботу інструкторів, починаючи із сержантів і закінчуючи моїми добрими колегами – генералами Віталіусом Вайкшнорасом та Вальдемарасом Рупшисом!», – підсумував Головнокомандувач ЗСУ.

Зазначимо, що урочиста подія передачі радіоелектронного комплексу EDM4S відбулася у Посольстві Литовської Республіки.

Коментарi (0)