понеділок, 23 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українське посольство в США тримає руку на пульсі американських видань

За кордоном , Новини , Політика

Українське посольство в США тримає руку на пульсі американських видань

views59

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Американська щоденна газета The New York Times опублікувала мапу України без Криму. На це українське диппредставництво в США закликало редакторів виправити помилку. Прес-служба українського посольства у Вашингтоні повідомила про цей інцидент на своїй офіційній сторінці у Facebook. Представники посольства закликали журналістів газети не піддаватися російській інформаційній пропаганді.

Щоденне видання, яке читають мільйони громадян Сполучених Штатів, знову використало карту України, на якій кордон держави проходить над півостровом Крим. Прикріплено зображення у недавній статті A Disgraced Ukrainian Oligarch’s Bizarre Ski Resort Plan. Карта представлена з порушенням кордону, який визнаний міжнародною спільнотою.

У відомстві зазначили, що ця помилка повинна бути виправленою, бо Крим – це окупована частина України. Диппредставництво у США розраховує на оперативність і відповідальність з боку журналістів американського впливового видання. Резюмувати цю ситуацію можна тим, що газета The New York Times покликана доносити до читачів правду, тому такі помилки неприпустимі.