понеділок, 15 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українська сторона підтверджує готовність до розведення сил у Петрівському

Російська агресія , ООС

Українська сторона підтверджує готовність до розведення сил у Петрівському

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Командування ЗСУ підтверджує, що триває підготовка до розведення сил біля селища Петрівське Донецької області. Це ділянка № 3, до якої входить територія від Петрівського до Богданівки. Таке повідомлення зробив штаб ООС.

Попередньо відведення заплановано на 8 листопада, але умовою для початку практичних заходів є дотримання режиму припинення вогню протягом 7 діб.

В той же час, на ділянці № 2 (біля міста Золоте Луганської області) закінчено перший етап розведення. Тут розпочато технічне обстеження території на предмет наявності мін. Наступний етап передбачає очищення місцевості та знешкодження вибухонебезпечних предметів.

Як повідомляє українська сторона СЦКК, обстріли в районі Петрівського зафіксовано 30 жовтня. Це означає, що 7 листопада спостерігачі ОБСЄ мають підтвердити виконання режиму тиші, після чого можна буде розпочати розведення.

Перед цим було узгоджено дату 4 листопада, але розведенню завадило недотримання режиму припинення вогню. В той же час, повідомляється, що на ділянці Золоте-4 ЗСУ залишили свої позиції, незважаючи на обстріли.