субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українська армія отримає модернізовані БРЕМ «Лев» у 2021 році (фото)

Технології

Українська армія отримає модернізовані БРЕМ «Лев» у 2021 році (фото)

views32

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Здійснення ремонту й осучаснення броньованої техніки буде проведено в межах контракту, який укладено між Міністерством оборони України та Державним підприємством «Львівський бронетанковий завод».

Про це повідомляє АрміяInform

«Торік наше підприємство разом із Центральним бронетанковим управлінням ЗСУ модернізували цей бронетягач до типу БРЕМ-1 або БРЕМ «Лев», – повідомив директор заводу Віктор Андрощук.

Наголошується на встановлені переднього відвалу, допоміжній лебідці, оснащенні зварювальним апаратом та кран-стрілою. Планується, що в поточному році близько десяти одиниць такої техніки будуть передані оборонному міністерству.

Також змінам можуть піддати деякі характеристики машини, серед них встановлення потужнішого двигуна і командирської башти, яка міститиме український кулемет ККТ. Останній виробляється заводом «Маяк».

У разі погодження видозміни Міністерством оборони України, існує вірогідність підписання з львівським заводом повноцінного контракту.

«Наші технологічні стандарти дозволяють продукувати один такий тягач у місяць, а за умов погодження контракту з Міноборони і по кілька машин. Практично всі основні деталі для бронетягача виготовляє наш завод, а інші допоміжні суто українського виробництва», – відзначив керівник ДП.

Вартість чинного контракту на модернізацію та ремонт бронетехніки складає понад 300 млн гривень. 

Варто нагадати, у 2019 році Львівським бронетанковим заводом було виготовлено та експортовано до країн азійського континенту понад десять схожих броньованих машин.

Коментарi (0)