середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна засуджує проведення Росією «виборів» в Криму: причетні будуть притягнуті до відповідальності

Політика , Право

Україна засуджує проведення Росією «виборів» в Криму: причетні будуть притягнуті до відповідальності

views56

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Псевдовибори в окупованому Криму не будуть вважатися легітимними, а результати не матимуть жодних юридичних наслідків. Всі причетні до їхньої підготовки та проведення на півострові понесуть відповідальність.

Про це йдеться на сайті Міністерства закордонних справ.

«Вважаємо такі дії Кремля продовженням грубих порушень Російською Федерацією державного суверенітету і територіальної цілісності України», – наголошують у відомстві.

МЗС закликає світ засудити незаконні дії Російської Федерації та не визнавати результатів так званих «виборів» в Криму. Крім того, посилити тиск шляхом розширення санкцій щодо Росії.

«Закликаємо іноземні держави та міжнародні організації засудити незаконні дії РФ та чітко заявити про невизнання результатів так званих «виборів» на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь, а також посилити політико-дипломатичний тиск на Російську Федерацію, у тому числі шляхом розширення санкцій», – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що «усі причетні до підготовки та проведення незаконного «голосування» в тимчасово окупованому Криму нестимуть відповідальність згідно із законодавством України».

Нагадаємо. Сьогодні в РФ єдиний день голосування на виборах різних рівнів. Так звані «вибори» проводяться і на окупованих територіях Криму та Севастополя. Там обирають так званого «губернатора».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі