п’ятниця, 12 серпня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна вводить віртуальні мобільні номери для громадян з ОРДЛО

Технології

Україна вводить віртуальні мобільні номери для громадян з ОРДЛО

views73

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Віртуальні мобільні номери ведуть для мешканців тимчасово окупованих територій Донбасу. Ініціатива покликана полегшити отримання українських державних послуг, де присутня ідентифікація або реєстрація за номером телефону.

Подробиці повідомив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Снавер Сейтхалілєв у прямому ефірі телеканалу «Україна 24».

«Люди звертаються щоб отримати паспорти. Там є опція – записатися в електронну чергу, і для цього потрібно вказувати мобільні номери. Також коли документи готові, люди будуть отримувати нотифікацію про те, що документи готові. Але щоб отримати ці документи – треба стати в електронну чергу, та зареєструвати мобільний номер. При заповненні медичної декларації, також там є опція запису на прийом до лікаря тощо. Для всіх цих опцій потрібні мобільні номери. Також ми знаємо, що в мобільному банкінгу при операціях банки повинні зв’язатися з користувачами. Взагалі в більшості випадків використовується підтвердження через мобільні номери», — розповів чиновник.

За повідомленням, використовуючи віртуальних мобільних номерів, кожен житель тимчасово окупованої території зможе здійснювати дзвінки та відправляти повідомлення без наявності sim-картки, за допомогою мобільного інтернету або мережі WI-FI. Також, користувачам будуть доступні повною мірою українські державні сервіси та електронні послуги.

Слід додати, що Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених попросило мобільні оператори України здійснити технічну підтримку та розробити спеціальні тарифи.