четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна ввела спеціальні мита на російські товари

За кордоном , Новини , Суспільство , Політика

Україна ввела спеціальні мита на російські товари

views152

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

З 1 серпня 2019 року в Україні були введены спецмита для товарів з Росії, але вони не будуть діяти на продукцію чутливого імпорту.

«Мита запроваджені майже на всі російські товари. Винятком є товари чутливого імпорту, такі як вугілля, кокс, бензин, скраплений газ і фармацевтична продукція. У липні запровадили спеціальні мита на дизельне паливо, що постачається трубопровідним транспортом, а також на низку видів скрапленого газу. Ці збори також стягуватимуться з 1 серпня і будуть підвищені з 1 жовтня», – зазначає міністр економічного розвитку та торгівлі в Україні Степан Кубів.

Кошти, які будуть отримані з цього спецмита будуть направлятися до спеціального фонду, за рахунок якого будуть фінансуватися різноманітні заходи імпортозаміщення.

«Планується, що додаткові надходження від сплати цих спецмит до держбюджету у другому півріччі 2019-го становитимуть близько 3,7 мільярда гривень», – додає Кубів.

 «Маю сумнів, що запровадження нових санкцій України завдасть серйозних економічних збитків», – наголосив голова комітету Держдуми з міжнародних справ Леонід Слуцький.

Нагадаємо. Російська влада постійно стверджує в інфопросторі, що такі такі заходи не є ефективними, але прості росіяни вже відчули тиск на собі та власному споживчому кошику, про що регулярно пишуть у соціальних мережах.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі