неділя, 05 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна отримає 105 млн. доларів від Канади на реформування оборони

Економіка , Новини

Україна отримає 105 млн. доларів від Канади на реформування оборони

views62

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Влада Канади планує виділити близько 105 мільйонів доларів, щоб допомогти реформуванню галузі безпеки та оборони України. Частина цих коштів має піти на втілення реформ безпеки, а інша частина – на проведення тренувань військових.

Підготовкою українських бійців займається канадська тренувальна місія UNIFIER, яка допомагає Україні вже четвертий рік поспіль. За роки співпраці було успішно проведено 338 навчальних програм, 14,6 тисяч працівників галузі безпеки отримали якісну перепідготовку. Формат співробітництва між країнами було подовжено до 2022 року.

Підполковник Джефрі Туп, який займає посаду командира дев’ятої ротації канадського контингенту місії UNIFIER, розповів, що діяльність місії розпочалася з тактичного вишколу підрозділів Збройних сил України, який проводився на базі Міжнародного навчального центру Національної академії ім. Сагайдачного. За його словами, наразі навчання проводяться не тільки на території Львівської області, а й у Києві, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Миколаєві та інших містах.

У 2016 році за сприяння цієї місії було відкрито навчальний центр Військової служби правопорядку у Львові. На сьогоднішній день цей центр має потужний викладацький склад, до якого входять спеціалісти з США, Британії, Грузії, Латвії, Польщі, Данії та Чехії. За попередніми планами, випускники цього центру мають стати першими співробітниками Військової поліції, яку планують створювати.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі