вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Україна і Бразилія провели першу відеоконференцію з питань оборонного співробітництва

Економіка , Політика

Україна і Бразилія провели першу відеоконференцію з питань оборонного співробітництва

views29

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

22 березня поточного року представники України та Федеративної Республіки Бразилія провели першу онлайн-конференцію. Темою консультацій стало продовження співпраці двох держав в оборонній сфері.

Про це повідомляє прес-служба Державного підприємства «Спецтехноекспорт» на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Основною темою попереднього обговорення стало подальше співробітництво щодо постачання ПТРК та ствольних керованих ракет 90 та 105 мм, розробки та постачання авіаційних ракет та їх інтеграції на літак GRIPEN, спільного виробництва бронемашин та важких літаків», ‒ йдеться у повідомленні.

На конференції Україну представляли посол України у Бразилії Ростислав Троненко, генеральний конструктор-генеральний директор КБ «Луч» Олег Коростельов, а також керівники ДП «Спецтехноекспорт». З боку Бразилії брали участь директор департаменту комерційного просування оборонної продукції Міноборони Бразилії, дивізійний генерал Луїс Антоніо Дуізіт Бріто, координатор департаменту просування оборонної продукції Артур Деніз Марра та координатор департаменту просування оборонної продукції, морський та військовий капітан Педро Са.

За підсумками консультацій сторони домовилися більш детально розглянути дані питання в ході візиту української делегації до Бразилії, який планується на травень поточного року.

Нагадаємо, перший візит бразильської делегації до України у рамках Першого діалогу оборонної промисловості відбувся у кінці листопада – на початку грудня 2020 року.

Коментарi (0)