субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Український кулезахисний шолом успішно пройшов випробування за новим стандартом (фото)

Cіпратов Роман


Новини , Технології

Український кулезахисний шолом успішно пройшов випробування за новим стандартом (фото)

views394

17.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Кулезахисний шолом «Тор-Д» виробництва української компанії ТОВ «КМ ДІСТІ» успішно пройшов випробування за новим стандартом Міністерства оборони України.


Про це повідомив заступник директора з розвитку проєктів військового призначення ТОВ «KM ДІСТІ» Костянтин Марушевський, передає «АрміяInform».

 

Як зазначає інформаційне агентство, у березні поточного року оборонне відомство затвердило стандарт ВСТ 01.301.007 - 2021 (02) «Небалістичні методи випробувань та критерії оцінювання бойових шоломів», який передбачає перевірку шоломів на стійкість до впливу як дуже низьких, так і дуже високих температур, стійкість до відкритого вогню, міцність утримуючої системи під час статичного та динамічного навантаження, тощо.


За словами Марушевская, підприємство вже випробувало шолом «Тор-Д» в українській акредитованій лабораторії згідно з цим стандартом. Результати випробувань показали, що цей шолом повністю відповідає вимогам військових.


«Балістичний захист цих шоломів відповідає захисту 1 національного стандарту ДСТУ 8835:2019. Тобто його не пробиває 9-мм куля (патрон 9×19) зі свинцевим осердям на швидкості 358 м/с з відстані 5 метрів та 9-мм куля (патрон 9×18) зі сталевим осердям на швидкості 335 м/с. Водночас заперешкодна деформація захисної оболонки після пострілу менше, ніж передбачена стандартами країн НАТО (до 20 мм у фронтальній та тильній частині і до 16 мм у бокових та тім’яних частинах)», цитує «АрміяInform» Костянтина Марушевського.


Крім того, представник компанії зазначив надійність та ергономічність підшоломника. За його словами, демпферні подушки надійно захищають голову від контузії, а утримуюча система підганяється не тільки за висотою та глибиною, а й за окружністю голови за допомогою дискового регулятора.


Також наголошується, що кулезахисний шолом «Тор-Д» успішно пройшов випробування в лабораторії США, про що свідчить сертифікат встановленого зразка, де відображені всі етапи випробувань з фіксацією відповідних параметрів.

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)