субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Український флот посилиться за кошти Великої Британії

Cіпратов Роман


Українська армія

Український флот посилиться за кошти Великої Британії

views166

16.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

На посилення українського флоту витратять половину коштів з кредитних 2,5 млрд фунтів стерлінгів, які Велика Британія надасть Україні.

Про це повідомив надзвичайний та повноважний посол України у Великій Британії Вадим Пристайко в інтерв'ю телеканалу «Дом».

«Одна зі складових цієї угоди між Україною і Великою Британією торік кредит, половина якого була на забезпечення розвитку нашого флоту. Ми перебуваємо буквально за тиждень до завершення цього складного процесу», розповів посол.

За його словами, вже розпочалися підготовчі роботи до будівництва військово-морських баз на Чорноморському та Азовському узбережжі. Бази відповідатимуть стандартам НАТО. Також будуть побудовані два військово-морські порти, яких, як зазначив Пристайко, не вистачає Україні після захоплення російськими окупантами інфраструктури у Криму.

Крім того, вже найближчим часом Велика Британія поставить Україні два протимінних кораблі. Угода також передбачає будівництво кораблів в Україні.

«Спочатку їх побудують у Британії, потім технологію передадуть разом з виробництвом на українські верфі, що дасть змогу залучити наших робітників на місцях, дасть змогу підтримати місцевий і загальний бюджети. І побудовані кораблі увійдуть до складу наших Військово-морських сил», повідомив представник України у Британії.

Крім того, Україна отримає ракетну зброю, яка дозволить посилити оборонні можливості у море, підкреслив посол.

 

Коментарi (0)