субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Український борщ у Вашингтоні смачно об'єднав дипломатів

Мартирос Григорян


За кордоном

Український борщ у Вашингтоні смачно об'єднав дипломатів

views257

25.06.2021

Подiлитися у соц.мережах

Посольство України в Сполучених Штатах Америки презентувало у Вашингтоні український борщ.

Як передає «Патріот Донбасу», про це повідомляє Посольство України в США на своїй сторінці FB. 

У повідомленні йдеться, що в рамках кампанії МЗС України з популяризації української кухні у світі, а також на підтримку визнання борщу як нематеріальної культурної спадщини України в ЮНЕСКО Посольство України в США провело у Вашингтоні гастрономічний захід за участі представників американської адміністрації, Конгресу та іноземних дипломатичних місій. 

Головною родзинкою заходу стало кулінарне змагання за участі двох команд, які готували окремо два види українського борщу: пісний «Посольський кошерний борщ» та «Конгресовий борщ» за рецептом традиційного українського борщу.

У гастрономічному неформальному заході взяли участь посли Грузії, Латвії, Литви, Естонії, Молдови та Бельгії, а також Конгресмен Дуг Ламборн з родиною та Заступник помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент з дружиною Велідою.

Серед учасників також були представники організацій української громади у США, єврейської громади у США, а також українські та американські ЗМІ, зокрема, Михайло Савків, Юрій та Олекса Чопівські, Мотря Мак, Мирослава Гонгадзе та очільник Національної коаліції з підтримки Євразійського єврейства Марк Левін.

«Ми надзвичайно вдячні кожному, хто спробував зготувати справжні українські страви протягом нашого заходу. Окрема подяка шеф-кухарю американського ресторану української кухні у Нью-Йорку “Веселка” Дмитру Мартсенюку, яки допоміг познайомити гостей з українською кухнею, а також головному шеф-кухарю Посольства Марії Воронецькій та співробітникам Посольства, які створили неповторну гостинну атмосферу української вечері», — йдеться в повідомленні пресслужби Посольства України в США у Facebook. 

Також, слід зазначити, що під час заходу гості також мали можливість спробувати справжній домашній український хліб, пампушки з часником, закуски, а також крюшон у кавуні та домашні наливки.

 

Коментарi (0)