субота, 04 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські вертольоти Мі-8 отримають ізраїльські системи захисту від ракетних комплексів

Cіпратов Роман


Новини , Технології

Українські вертольоти Мі-8 отримають ізраїльські системи захисту від ракетних комплексів

views469

12.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство оборони України розглядає пропозицію ізраїльської компанії «Elbit Systems» про купівлю системи захисту літальних апаратів від ракет переносних зенітно-ракетних комплексів.

 

Про це пише Defense Express.

 

Як повідомляє видання, Міноборони розглядає оперативну потребу з посилення захисту вертольотів та літаків Збройних сил України від ПЗРК. В оборонному відомстві хочуть мати надійний захист перш за все для багатофункціональних вертольотів Мі-8, які залучаються до перевезення керівного та особового складу ЗСУ, а також до бойових та рятувальних місій.

 

«У 2014 році в зоні АТО з ПЗРК російсько-терористичні війська збили до десяти наших літаків та вертольотів. Одна з найбільших втрат – це збиття Іл-76, внаслідок чого загинули 49 осіб, і ще 26 осіб – після катастроф п'яти вертольотів Мі-8», – нагадали у виданні.

 

Відзначається, що вертольоти ВСУ вже оснащені системами захисту від ворожих ПЗРК. Зокрема, йдеться про розробки української компанії НВФ «Адрон». Але для ще більшої гарантії безпеки певна кількість вертольотів, а згодом і літаків, буде мати посилений захист.

 

За інформацією Defense Express, у даний час Міноборони розглядає пропозицію про купівлю бортової системи захисту mini-MUSIC, розробленої ізраїльською компанією «Elbit Systems».

 

«В першу чергу, мова йде про захист від ракет ПЗРК, які можуть бути у розпорядженні не тільки армій різних країн, але й терористичних організацій. Хоча часом ця межа досить умовна, якщо ми маємо на увазі дії ворогів на сході України», – підкреслили в Defense Express.

 

Також повідомляється, що перші переговори з «Elbit Systems» щодо застосування системи MUSIC на українському Мі-8 відбулися рік тому. Перший контракт з ізраїльською компанією може бути підписаний у поточному році.

 

 

Коментарi (0)