неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські військові відпрацювали навички роботи з розвідувальними вогневими комплексами

Наталя


Новини , Війна , Технології , ООС

Українські військові відпрацювали навички роботи з розвідувальними вогневими комплексами

views797

15.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На базі однієї з бригад оперативно-тактичного угрупування «Схід» відбулись методичні навчання з особливостей роботи та практичного застосування розвідувальних вогневих комплексів (РВК). Керівники дивізіонів та командири бригадних артилерійських груп долучилися до удосконалення організації роботи комплексу.

 

Про це повідомив прес-штаб Операції об'єднаних сил.

 

За даними, основною метою навчань є удосконалення навичок командирського складу роботи з РВК, в ході якого були відпрацьовані питання виявлення цілей, обробки результатів розвідки та передачі отриманих даних засобам ураження.

 

Також до заходу долучився командувач оперативно-тактичного угруповання «Схід», генерал-лейтенант Юрій Содоль.

 

Командир відмітив, що розвідувальний вогневий комплекс, який був створений на базі однієї з військових частин, є важливим елементом угруповання військ, щодо виявлення та ураження військових об'єктів противника.

 

«Для проведення розвідки та визначення цілей застосовувались модернізовані вітчизняні та сучасні закордонні технічні засоби, якими сьогодні укомплектована одна з артилерійських бригад. Комплекс дозволяє значно зменшити час для прийняття рішення на відкриття вогню, а також скоротити ланцюг управління щодо отримання та передачі даних по цілях й команд управління» підкреслив генерал-лейтенант.

 

Повідомляється, що під час навчання були практично відпрацьовані варіанти комбінування різних засобів розвідки із засобами ураження РВК.

 

Командування також планує поширити досвід застосування РВК у загальновійськових бригадах, які входять до складу ОТУ «Схід».

Коментарi (0)