субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські прикордонники розпочали спецоперацію на кордонні з Білоруссю (фото, відео)

Андрій Кущенко


Суспільство

Українські прикордонники розпочали спецоперацію на кордонні з Білоруссю (фото, відео)

views689

25.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

На кордоні з Білоруссю для нарощення охорони та захисту кордону з метою недопущення міграційної кризи розпочато спеціальну операцію «Полісся».

Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України

До проведення операції залучені не тільки прикордонники, а й Збройні сили України, Національна гвардія, Національна поліція та інші.

«Для подальшого реагування на можливе ускладнення ситуації спільно з взаємодіючими державними структурами узгоджено проведення спільної спеціальної прикордонної операції й опрацьовано відповідний план. І вчора ввечері вона офіційно розпочалася», зазначив заступник голови ДПСУ Володимир Нікіфоренко.

За його словами, головна ціль заходів полягає у недопущенні перетину кордону та потраплянні до України нелегальних мігрантів. Контролювати державні межі будуть збільшені наряди. На можливих ділянках прориву здійснюватиметься нарощення засобів та сил.

У відомстві додають, що для патрулювання застосовуватимуть засоби спостереження, БПЛА, авіацію. Вздовж українсько-білоруської ділянки кордону облаштують контрольні пости. Крім того, перевірятимуть залізничні та автобусні станції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі