понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські прикордонники отримали два нових французьких гелікоптери Н-125 (фото)

Події , Озброєння та техніка

Українські прикордонники отримали два нових французьких гелікоптери Н-125 (фото)

views889

21.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Державна прикордонна служба України отримала два нових два нових французьких гелікоптери Н-125 виробництва Airbus Helicopters. Їх використовуватимуть для охорони кордону з Білоруссю.

Про це повідомляється на порталі МВС України.

Нові гелікоптери були доставлені в Київ 20 листопада.

Зазначається, що Державна прикордонна служба України у 2020 році вже отримувала два гелікоптери типу Н-125, але отриманні нові машини краще укомплектовані. Гелікоптери оснащено супутниковими передавачами, гучномовцями, системами цифрового зв'язку, спеціалізованими авіаційними прожекторами, камерами з високою роздільною здатністю Flir, електричними лебідками та аварійним плавучим спорядженням.

«Сьогодні прикордонники отримали чергові два гелікоптера Н-125, які допомагатимуть охороняти державний кордон. Їх оснащено найбільш сучасним обладнанням. Воно дозволяє вдень та в ночі контролювати рубежі держави на багато кілометрів за рахунок спеціалізованих камер та пошукового прожектора. Відео з камер можна відразу передавати в наземний командний пункт. Це потужне посилення ДПСУ, а безпека кордонів - на сьогодні є для МВС одним з основних пріоритетів»,- розповів заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Гончаров.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі