неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські компанії беруть участь в аерокосмічному салоні Dubai Airshow 2021 (фото)

Cіпратов Роман


Технології

Українські компанії беруть участь в аерокосмічному салоні Dubai Airshow 2021 (фото)

views262

17.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Об'єднаних Арабських Еміратах проходить Міжнародна аерокосмічна виставка Dubai Airshow 2021, у якій беруть участь три компанії з України.

Про це повідомляє Defense Express.

Як повідомляє видання, Україну на виставці представляють ДП «Антонов», АТ «Мотор Січ» та нещодавно створена компанія Hydrogen Dynamics Technology, яка спеціалізується на розробці технологій, заснованих на відновлюваній енергії.

«Акцент робиться на представленні можливостей українських компаній в авіаційній сфері, напрацюванні коопераційних зв’язків та вивченні трендів в розвитку авіаційних технологій, серед основних завдань – представлення військово-транспортного літака Ан-178», – йдеться у повідомленні.

Відзначається, что у ході виставки представники ДП «Антонов» провели низку переговорів з компаніями-постачальниками комплектуючих, авіаційного обладнання та систем з Італії, Канади, Німеччини, Південної Кореї та Туреччини.

Також повідомляється, що Hydrogen Dynamics Technology представляє на авіасалоні електричну силову установку для легкомоторних літальних апаратів. До розробок української компанії належать повністю безпечне зберігання водню на борту літального апарата та водневий паливний елемент потужністю до 100 кВт.

У виданні нагадали, що Dubai Airshow проходить в ОАЕ з 1989 року у листопаді раз на два роки. Захід є наймасштабнішим на Близькому Сході та міжнародним авіакосмічним салоном у світі, що найбільш динамічно розвивається. На виставці представлені цивільна та військова авіація, електронні системи контролю та управління рухом, космічні технології та супутниковий зв'язок, оборонні системи тощо.

 

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)