неділя, 27 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські десантники відзначили професійне свято масштабними навчаннями (фото, відео)

Cіпратов Роман


Українська армія

Українські десантники відзначили професійне свято масштабними навчаннями (фото, відео)

views364

23.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

На полігоні у Житомирській області відбувся фінальний етап тактичних навчань Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони.

 

 

Як інформує відомство, під час навчань було відпрацьовано масштабні практичні дії підрозділів ДШВ, винищувальної та військово-транспортної авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Наголошується, що у ході навчань відбулося десантування з літаків Іл-76 бойових машин БМД-2 та підрозділу тактичного повітряного десанту. Крім того, відбулося десантування вантажів як із висоти кілька тисяч метрів, так і з гранично малих висот.

«Всі дії підтримувалися підрозділами авіації Повітряних сил, а також армійської авіації Сухопутних військ. За результатами навчання, всі заходи були виконані в повному обсязі, а також планово та своєчасно. Цьому передували заходи планування та підготовки до ведення бойових дій. Десантування бойової техніки, особового складу та вантажів було здійснено на визначену площадку приземлення», – розповів керівник навчань підполковник Олег Баляс.

В оборонному відомстві наголосили, що заключний етап навчань відбувся 21 листопада, у День Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі