четвер, 16 вересня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Українські артилеристи прибули до Польщі для участі у міжнародних навчаннях (фото, відео)

Cіпратов Роман


Відео

Українські артилеристи прибули до Польщі для участі у міжнародних навчаннях (фото, відео)

views688

11.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Зведений підрозділ Збройних сил України на базі 26-ї артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича прибув до Польщі для участі у міжнародних навчаннях «DynamicFront-2021».


Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

 

Згідно з повідомленням, українські артилеристи прибули до тренувального центру міста Торунь. Заходи, в яких вони візьмуть участь, будуть проводитися як частина навчань «DefenderEurope-2021», де буде задіяно понад 30 тисяч військовослужбовців з 26 країн.

 

 

«Незабаром буде проведено низку заходів підготовки спільно з особовим складом держав-членів НАТО на території Республіки Польща, а також досягнення оперативної сумісності зі збройними силами держав-членів НАТО (США, Республіка Польща та Королівство Данія). Навчання буде проводиться майже весь травень цього року», ‒ йдеться у повідомленні.


Як заявив командувач 41-ї бригади польової артилерії Збройних сил США полковник Даніел Міллер, участь у «DynamicFront» візмуть 1800 учасників.


«В рамках Dynamic Front буде використано бойову потужність 1800 учасників від 16 країн НАТО з усієї Європи, включно з участю України в цьому навчання. Всі учасники зосередять увагу на взаємосумісності та здатності працювати як єдина бойова артилерійська сила», підкреслив американський офіцер.


Нагадаємо, багатонаціональні навчання «DefenderEurope-2021» розпочалися з проведення десантування американських військових та артилерійських стрільб високоточними боєприпасами у рамках тренування «Fires Shock» в Естонії.

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарi (0)